Nieuws
19 Januari 2012 - CWZ kiest voor MediScore Reanimatie SIT

Het Canisius Wilhelmina Ziekenhuis (CWZ) in Nijmegen heeft recentelijk gekozen voor de MediScore module Reanimatie en Spoed Interventie Team (REA/SIT) van Itémedical. Met MediScore REA/SIT krijgt het CWZ de beschikking over een geautomatiseerd registratiesysteem voor de registratie van alle relevante en verplichte gegevens tijdens een reanimatie of spoed interventie consult op locatie in het CWZ.

 

De applicatie zal middels een tablet-pc met touchscreen bediend worden. De belangrijkste reden van het CWZ om gebruik te gaan maken van MediScore Reanimatie en SIT, is het sneller en betrouwbaarder registreren van de uitgevoerde acties tijdens een reanimatie of spoed interventie. Daarnaast geeft de applicatie middels timers en auditieve waarschuwingen aan wanneer er een vervolgactie plaats zou moeten vinden, waardoor de patiëntveiligheid tijdens een reanimatie of SIT oproep toeneemt.

 

Doordat de gegevens na afloop gesynchroniseerd worden met de database van MediScore Reanimatie Spoed Interventie Team, kunnen de standaard periodieke rapportages en/of analyses op elk moment vanuit een separate werkplek in het CWZ bekeken worden.

 

 

CWZ.JPG

 
< terug

Downloads:

  Polikliniek Intensive Care 120309.pdf
  Artikel Med-Storm in de Volkskrant
  Connect, SpaceLabs Newsletter
  brochure MediScore ZPI
  Artikel Delier
  PONV decision support
  brochure lijnsepsis 2009.pdf
  John-Hopkins artikel
  VentiCare 2008
Newtonstraat 15 4004 KD Tiel Tel: 0344-66 39 30 Fax: 0344-68 38 19