| 25 Februari 2009 - Kick-Off project MetaVision in het Gelderse Vallei 24 Februari 2009: Kick-Off project MetaVision in het Ziekenhuis de Gelderse Vallei in Ede.
Onderstaand publicatie staat op ZIP, het intranet van het ZGV.:
“Dik van Starkenburg heeft gisteren het contract ondertekend met de leverancier ItéMedical, leverancier van het MetaVision PDMS. PDMS staat voor Patiënt Data Management Systeem. De afdelingen OK en IC/MC gaan hiermee werken. Dit project is onderdeel van het Programma EPD.
Het PDMS is een soort van EPD voor patiënten die op de OK of IC/MC verblijven. Alle meetgegevens van gebuikte apparatuur worden door het PDMS verzameld en op het scherm weergegeven. Ook worden alle handelingen en gebeurtenissen door artsen en verpleegkundigen ingevoerd zodat een compleet elektronisch dossier ontstaat.
Er moet veel werk verzet worden om in mei op de OK te kunnen starten met het PDMS. Alle anesthesisten, anesthesie medewerkers en recovery verpleegkundigen gaan er mee werken nadat zij zijn opgeleid in het gebruik ervan. Tijdens de zomermaanden worden op de IC en de MC de nodige (bouwkundige) aanpassingen gerealiseerd om het werken met een PDMS vanaf oktober mogelijk te maken.
Om alles afgestemd en in de juiste volgorde te realiseren wordt een projectorganisatie opgezet waarbij medewerkers van Anesthesie/Recovery en IC/MC samen met ICT en Techniek intensief samenwerken onder aansturing van een projectteam.”
|
| |
| < terug | |
Downloads:
![]() | Artikel Med-Storm in de Volkskrant |
![]() | Connect, SpaceLabs Newsletter |
![]() | brochure MediScore ZPI |
![]() | Artikel Delier |
![]() | PONV decision support |
![]() | brochure lijnsepsis 2009.pdf |
![]() | John-Hopkins artikel |
![]() | VentiCare 2008 |
| Newtonstraat 15 | 4004 KD Tiel | Tel: 0344-66 39 30 | Fax: 0344-68 38 19 |

